Translate

sobota, 6 czerwca 2015

Pełna kwiatów

Hej :)
Co prawda wygrażałam się, że pokażę słonie, ale są jakieś takie niefotogeniczne... :(

Pogrzebałam w sieci i wpadło mi oko wyzwanie Magiczny Ogród na blogu Craft&You Design. Papierów u mnie dostatek, więc postanowiłam zgłosić się do udziału.
                                                                                                                                                                                   
Moja kartka:Czego użyłam: papier C&Y Spring Garden 03, motylki wycięłam  również z tego papieru. Rama Spellbinders wycięta z papieru kraft, pociągnięta złotym woskiem (fajnie wygląda jak metal ;)), przyklejona na taśmie 3D, ptaszek w gnieździe od Nowalinki.
Z wykrojnikami będzie gorzej, bo sama się pogubiłam tyle tego nawciskałam, ale jak ogród to ogród, ma być kolorowy ;) Kwiaty poza 2 sztukami białych maleństw wszystkie moje. Nieskromnie powiem, że mak mi się podoba :D Zrobiony z papieru czerpanego barwionego Ekoliną, pręciki czarne mojego wyrobu (kolejny syndrom Kopciuszka), reszta kwiatków jak widać wszelakiej maści i gatunku :)
Może nie magiczny ten mój ogródek, ale kwiatków w nim nie brak ;)

Pozdrawiam :)

2 komentarze:

  1. Świetny ten Twój ogródek :) Maczek śliczny, fakt. Mnie dodatkowo urzekły te fioletowe maleństwa, przeurocze są! I biały kwiatek (dzwonek?) po lewej stronie maczka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki :) Fioletowe zrobiłam kiedyś w przypływie szaleństwa w sporej ilości, ale oczywiście zmieniła mi się koncepcja i leżały, ostatnio odnalazłam i poużywałam sobie ;)) pochodzą z wykrojnika Cheery Lynn z takimi właśnie drobnymi kwiatuszkami, a gwiazdka czy też dzwonek to poinsecja od Marianne Design :D i też je lubię za tą delikatność ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wpis :)